W nowoczesnych wystawach muzealnych powszechnie stosuje się technologie multimedialne.

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji projektów multimedialnego wyposażenia muzeów począwszy od wykorzystania ekranów dotykowych umieszczonych w gablotach….

 monitor w gablocie2

…przez projekcje multimedialne…

efekt1

…. wykonane według indywidualnych projektów obudowy multimedialne…

Foto 11

…czy hologramy…

hologram

W roku 2012 byliśmy głównym wykonawcą stałej wystawy interaktywnej „Ludzie, statki porty” zrealizowanej w Ośrodku Kultury Morskiej najnowszym i najnowocześniejszym oddziale Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku. Wykonano ponad 60 interaktywnych multimedialnych stanowisk przedstawiających problematykę morską, poczynając od zagadnień związanych z budownictwem okrętowym, nawigacją, przez technikę morską i życie na morzu, na archeologii podwodnej kończąc. Więcej o wystawie tutaj.

-DSC1117

-MG-9116

-MG-4306k

W tym samym roku zostało wykonane na potrzeby wystawy „Do Abordażu!” w Centralnym Muzeum Morskim w Gdańsku stanowisko „interaktywna armata”. Jest to replika XVII wiecznego działa z zainstalowanymi czujnikami i aplikacją multimedialną pozwalającą zasymulować oddanie strzału do okrętu wroga ze zintegrowanymi efektami audiowizualnymi i dymem wydobywającym się z lufy po każdym wystrzale.

Do-Abordazu--03

Zapewniamy wsparcie na etapie doboru rozwiązań, projektowania, realizacji i obsługi powykonawczej naszych rozwiązań.

2075
2076
1894
1897
1898
1689