Działamy od 1992 roku i zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem wnętrz muzealnych oraz innych obiektów użyteczności publicznej w specjalistyczny sprzęt wystawienniczy.

SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji gablot muzealnych. W tym zakresie przestrzegamy światowych standardów technicznych i wzorniczych. Promujemy je w Polsce.

OCHRONA ZBIORÓW

Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka ciąży na nas w zakresie prawidłowej ekspozycji i ochrony obiektów muzealnych. Kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo zbiorów poprzez zapewnienie neutralności stosowanych materiałów względem eksponatów.

JAKOŚĆ

Naszym codziennym wyzwaniem jest projektowanie i wytwarzanie wyposażenia muzeów w możliwie najwyższym standardzie, czego dowodem są liczne referencje z ponad 140 muzeów w których realizowaliśmy projekty.

TECHNOLOGIA

Bazując na własnych inżynierskich kompetencjach i doświadczeniu oraz współpracy z wieloma autorytetami w poszczególnych dziedzinach wiedzy stosujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie projektowania inżynierskiego, stosowania stali, aluminium, szkła, zespołów i urządzeń elektrycznych oraz elektronicznych, a także multimediów.

INNOWACYJNOŚĆ

Realizując wiele nowatorskich projektów wykształciliśmy umiejętności szybkiego zdobywania wiedzy, prototypowania i testowania innowacyjnych rozwiązań w celu spełnienia oczekiwań klientów. Przykładem takiego projektu jest interaktywna wystawa w Centralnym Muzeum Morskim w Gdańsku, gdzie w roku 2012 będąc generalnym wykonawcą zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy ponad czterdzieści nowoczesnych stanowisk interaktywnych.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Każdy projekt jest dla nas dużym wyzwaniem. Przy współpracy z muzeami realizujemy pomysły i idee uznanych architektów. Dzięki grupie doświadczonych konstruktorów, koordynatorów i techników realizujemy projekty o najlepszej jakości zgodnie z założonym budżetem i harmonogramem.

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie w rynku wyposażenia muzeów oparte na realizacja dużych i skomplikowanych projektów, znajomość dobrych praktyk i stała współpraca z muzeami daje nam ciągłe inspiracje i motywacje do kolejnych realizacji…

1642